ASCtrend HTF Signal

ASCtrend HTF Signal

19882
0
SHARE

ASCtrend_HTF_Signal tregon një drejtim prirje apo një sinjal për kryerjen e një marrëveshje të krijuara nga tregues ASCtrend si objekt grafik me tregues ngjyrë prirje apo drejtimin e marrëveshjes.

Në rast se nuk ka sinjal hyrje në bar tanishme, alarme tregues nga trekëndëshit mbushur, ngjyra e cila korrespondon me një drejtim prirje:

 

MT5 Treguesi – Shkarko Udhëzime

ASCtrend HTF Signal është një Metatrader 5 (MT5) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

ASCtrend HTF Signal siguron një mundësi për të zbuluar veçoritë e ndryshme dhe modelet në dinamikën e çmimeve të cilat janë të padukshme për syrin e lirë.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

Si për të instaluar ASCtrend HTF Signal.mq5?

 • Shkarko ASCtrend HTF Signal.mq5
 • Copy ASCtrend HTF Signal.mq5 për Metatrader Drejtorisë tuaj / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose rinisni Metatrader tuaj 5 Klient
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader tuaj 5 Klient
 • Right click mbi ASCtrend HTF Signal.mq5
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Treguesi ASCtrend HTF Signal.mq5 është në dispozicion në grafikun tuaj

Si për të hequr ASCtrend HTF Signal.mq5 nga Metatrader tuaj 5 Tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Kliko këtu më poshtë për të shkarkuar MT5 Treguesi:

ASCtrend HTF Signal

MT4 Forex Dashboard

NUK KA KOMENTE

Lini një përgjigje