Change the color of the candles

Change the color of the candles

16866
0
SHARE

The Indicator that allows modifying color of the candles .

We can set time for change color of candles.

 

MT5 Treguesi – Shkarko Udhëzime

Change the color of the candles is a Metatrader 5 (MT5) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

Change the color of the candles provides for an opportunity to detect various peculiarities and patterns in price dynamics which are invisible to the naked eye.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install Change the color of the candles.mq5?

 • Download Change the color of the candles.mq5
 • Copy Change the color of the candles.mq5 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose rinisni Metatrader tuaj 5 Klient
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader tuaj 5 Klient
 • Right click on Change the color of the candles.mq5
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator Change the color of the candles.mq5 is available on your Chart

How to remove Change the color of the candles.mq5 from your Metatrader 5 Tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Kliko këtu më poshtë për të shkarkuar MT5 Treguesi:

Change the color of the candles

Tregtia me përhapje më të ulët
SHARE
Previous articleParabolic HTF
Artikulli tjetërEMA

NUK KA KOMENTE

Lini një përgjigje