CRONEX Impulse MACD HTF Metatrader 5 tregues

CRONEX Impulse MACD HTF Metatrader 5 tregues

73090
2
SHARE

Treguesi Cronex_Impulse_MACD me opsionin e përzgjedhjes afati kohor në dispozicion në këto parametrave të dhëna:

të dhëna ENUM_TIMEFRAMES Afati kohor =PERIOD_H4; // Treguesi Periudha tabelë (afati)

Treguesi kërkon Cronex_Impulse_MACD.mq5 fotografi tregues. Vendin e saj në <terminal_data_folder>MQL5Indicators.

MT5 Treguesi – Shkarko Udhëzime

CRONEX Impulse MACD HTF Metatrader 5 Treguesi është një Metatrader 5 (MT5) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

CRONEX Impulse MACD HTF Metatrader 5 Treguesi i jep një mundësi për të zbuluar veçoritë e ndryshme dhe modelet në dinamikën e çmimeve të cilat janë të padukshme për syrin e lirë.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

Si për të instaluar CRONEX Impulse MACD HTF Metatrader 5 Indicator.mq5?

 • Shkarko CRONEX Impulse MACD HTF Metatrader 5 Indicator.mq5
 • Copy CRONEX Impulse MACD HTF Metatrader 5 Indicator.mq5 për Metatrader dosjen tuaj / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose rinisni Metatrader tuaj 5 Klient
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader tuaj 5 Klient
 • Right click mbi CRONEX Impulse MACD HTF Metatrader 5 Indicator.mq5
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Treguesi CRONEX Impulse MACD HTF Metatrader 5 Indicator.mq5 është në dispozicion në kartelën tuaj

Si për të hequr CRONEX Impulse MACD HTF Metatrader 5 Indicator.mq5 nga Metatrader tuaj 5 Tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Kliko këtu më poshtë për të shkarkuar MT5 Treguesi:
CRONEX Impulse MACD HTF Metatrader 5 tregues

Tregtia me përhapje më të ulët

2 KOMENTE

  • Hi Bill,

   Ne nuk kemi asnjë pop up në faqen tonë të internetit. që në pop-up jeni duke iu referuar? Ju lutemi na tregoni kështu që ne mund të përmirësojë në atë 🙂

   Faleminderit,
   Site Admin

Lini një përgjigje