iFXAnalyser HTF Metatrader 5 tregues

iFXAnalyser HTF Metatrader 5 tregues

10494
0
SHARE

The iFXAnalyser indicator with the timeframe selection option available in the input parameters:

të dhëna ENUM_TIMEFRAMES Afati kohor =PERIOD_H4; // Treguesi Periudha tabelë (afati)

This indicator requires iFXAnalyser.mq5 indicator file. Vendin e saj në <terminal_data_folder>MQL5Indicators.

MT5 Treguesi – Shkarko Udhëzime

iFXAnalyser HTF Metatrader 5 Treguesi është një Metatrader 5 (MT5) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

iFXAnalyser HTF Metatrader 5 Treguesi i jep një mundësi për të zbuluar veçoritë e ndryshme dhe modelet në dinamikën e çmimeve të cilat janë të padukshme për syrin e lirë.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install iFXAnalyser HTF Metatrader 5 Indicator.mq5?

 • Download iFXAnalyser HTF Metatrader 5 Indicator.mq5
 • Copy iFXAnalyser HTF Metatrader 5 Indicator.mq5 për Metatrader dosjen tuaj / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose rinisni Metatrader tuaj 5 Klient
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader tuaj 5 Klient
 • Right click on iFXAnalyser HTF Metatrader 5 Indicator.mq5
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator iFXAnalyser HTF Metatrader 5 Indicator.mq5 është në dispozicion në kartelën tuaj

How to remove iFXAnalyser HTF Metatrader 5 Indicator.mq5 nga Metatrader tuaj 5 Tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Kliko këtu më poshtë për të shkarkuar MT5 Treguesi:
iFXAnalyser HTF Metatrader 5 tregues

Tregtia me përhapje më të ulët

NUK KA KOMENTE

Lini një përgjigje