MultiJFatlSignal

MultiJFatlSignal

11182
0
SHARE

The MultiJFatlSignal indicator shows the information about active trends using the JFatl four indicators value from different Time Frame. Each the JFatl indicator corresponds to one of four indicator lines. If the JFatl indicator rises, line color is blue, if falls it is pink. Color squares on lines occur in the moment of bar changing to the corresponding Time Frame.

Place the JFatl.mq5 to indicator to the folder terminal_directory\MQL5\Indicators.

The indicator JFatlmq5 uses SmoothAlgorithms.mqh library classes (duhet të kopjohet në terminal_data_folder MQL5 Përfshi). Përdorimi i klasave është përshkruar plotësisht në artikull “Mesatarisht Seria Çmimi për Llogaritjet Intermediate Pa përdorur mbulesë shtesë”.

 

MT5 Treguesi – Shkarko Udhëzime

MultiJFatlSignal is a Metatrader 5 (MT5) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

MultiJFatlSignal provides for an opportunity to detect various peculiarities and patterns in price dynamics which are invisible to the naked eye.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install MultiJFatlSignal.mq5?

 • Download MultiJFatlSignal.mq5
 • Copy MultiJFatlSignal.mq5 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose rinisni Metatrader tuaj 5 Klient
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader tuaj 5 Klient
 • Right click on MultiJFatlSignal.mq5
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator MultiJFatlSignal.mq5 is available on your Chart

How to remove MultiJFatlSignal.mq5 from your Metatrader 5 Tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Kliko këtu më poshtë për të shkarkuar MT5 Treguesi:

MultiJFatlSignal

Tregtia me përhapje më të ulët
SHARE
Previous articlePivot Lines TimeZone
Artikulli tjetëriEnvelopes HTF

NUK KA KOMENTE

Lini një përgjigje