Pivot Lines TimeZone

Pivot Lines TimeZone

16594
0
SHARE

The indicator is rewritten from MQL4, the author Alejandro Galindo, published by Scriptor, link to the source – https://www.mql5.com/en/code/7343.

How it works

The indicator draws the Pivot levels, the Pivot sublevels and the Camarilla levels.

Levels can be displayed by indicator buffers (by the whole history) and/or only current levels by horizontal lines.

 

MT5 Treguesi – Shkarko Udhëzime

Pivot Lines TimeZone is a Metatrader 5 (MT5) tregues dhe thelbi i treguesit Forex është për të transformuar të dhënat e akumuluar historisë.

Pivot Lines TimeZone provides for an opportunity to detect various peculiarities and patterns in price dynamics which are invisible to the naked eye.

Bazuar në këtë informacion, tregtarët mund të supozojmë lëvizje të mëtejshme të çmimeve dhe për të përshtatur strategjinë e tyre në përputhje me rrethanat.

How to install Pivot Lines TimeZone.mq5?

 • Download Pivot Lines TimeZone.mq5
 • Copy Pivot Lines TimeZone.mq5 to your Metatrader Directory / Ekspertët / treguesit /
 • Filloni ose rinisni Metatrader tuaj 5 Klient
 • Zgjidh Chart dhe Afati ku ju doni të testuar treguesin tuaj
 • Kërkim “Treguesit Custom” në Navigator tuaj lihet kryesisht në Metatrader tuaj 5 Klient
 • Right click on Pivot Lines TimeZone.mq5
 • Bashkangjit një tabelë
 • Modifikoni cilësimet ose Shtypni OK
 • Indicator Pivot Lines TimeZone.mq5 is available on your Chart

How to remove Pivot Lines TimeZone.mq5 from your Metatrader 5 Tabelë?

 • Zgjidhni Chart ku është Treguesi kandidon në Metatrader Klientit tuaj
 • Right click në Chart
 • “Lista treguesit”
 • Zgjidhni Treguesi dhe fshini

Kliko këtu më poshtë për të shkarkuar MT5 Treguesi:

Pivot Lines TimeZone

Tregtia me përhapje më të ulët
SHARE
Previous articleUSDx dollar index
Artikulli tjetërMultiJFatlSignal

NUK KA KOMENTE

Lini një përgjigje